Pasowanie na ucznia

13 listopada odbyła się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci uczniów klas pierwszych. Dzieci zostały oficjalnie przyjęte do grona społeczności szkolnej.

Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali zgromadzonym gościom, że potrafią pięknie śpiewać i recytować wiersze. Najważniejszą częścią uroczystość było ślubowanie oraz pasowanie na ucznia Publicznej Szkoły Podstawowej na „Głębokiem” przez Panią Dyrektor  szkoły Joannę Sławianowską.

Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki. Na koniec uroczystości były pamiątkowe zdjęcia, dyplomy oraz słodki poczęstunek. Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy samych sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.